Ekibimiz

Ekibimiz

Kemal Bitirim Başkan

Bilgisayar programcılığı ve İşletme okudu. 1995’ten beri pek çok medya kuruluşunda reklam satış ve medya ajansında medya satın alma planlama yaptı. 2012’den beri Zen’in yöneticisi.

Bora Selek Supervısor

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünden 2010’da mezun oldu. 2012’den beri Zen İstanbul bünyesinde çalışmaktadır.

Tülay Ayık

Halkla İlişkiler mezunu. 2015 den bu yana  Zen İstanbulda, Yönetici Asistanı olarak görev yapmaktadır.

Özge Değer Direktör

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu.2003’ten beri medya planlama ve satın alma yapmaktadır. 2016’da Zen İstanbul ailesine katıldı.

Armağan DöverRadyo Koçu

Kadim radyocu. 1992’den beri Radyo reklamcılığı ile meşgul olmuştur. Pek çok radyonun reklam grup başkanlığını yapmıştır.

Emre May Supervısor

2010 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. 2011 yılından bu yana Zen İstanbul bünyesinde çalışmaktadır.

Emel Albayrak

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu Ve Mali Müşavir. Üretim ve Sanayi sektöründe uzun yıllar  finans/Muhasebe yaptıktan sonra  2007 de Zen İstanbul ailesine katılarak reklam sektörüne girmiştir.