Ekibimiz

Ekibimiz

Kemal Bitirim Başkan

Bilgisayar programcılığı ve İşletme okudu. 1995’ten beri pek çok medya kuruluşunda reklam satış ve medya ajansında medya satın alma planlama yaptı. 2012’den beri Zen’in yöneticisi.

Cem ErtanDirektör

2012’den beri Zen’li. Bir dönem inşaat ve emlak konusunda girişimleri olduysa da tekrar Zenistanbul’a döndü.

Armağan DöverRadyo Koçu

Kadim radyocu. 1992’den beri Radyo reklamcılığı ile meşgul olmuştur. Pek çok radyonun reklam grup başkanlığını yapmıştır.

Gülnur TEK

Muhasebe mezunu.İş hayatına Sektörde başlayıp, Muhasebe/finans konusunda sektörel deneyimi İle  2012 den Zen İstanbul da çalışmaktadır.

Onur AkgülDanışman

İstanbul Üniversitesi İktisat mezunu. 2005 yılından beri medya ve havacılık sektöründe yöneticilik yapıyor.

Emre May Supervısor

2010 yılında Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu. 2011 yılından bu yana Zen İstanbul bünyesinde çalışmaktadır.

Sema Güçlü Medya Planlama Uzmanı

 2012 yılında Yalova Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun oldu. 2013’den beri Zen İstanbul bünyesinde çalışmaktadır.

Emel Albayrak

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunu Ve Mali Müşavir. Üretim ve Sanayi sektöründe uzun yıllar  finans/Muhasebe yaptıktan sonra  2007 de Zen İstanbul ailesine katılarak reklam sektörüne girmiştir.

Özge Değer Direktör

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun oldu.2003’ten beri medya planlama ve satın alma yapmaktadır. 2016’da Zen İstanbul ailesine katıldı.

Bora Selek Supervısor

Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi Reklamcılık ve Halkla İlişkiler bölümünden 2010’da mezun oldu. 2012’den beri Zen İstanbul bünyesinde çalışmaktadır.

İsmet Yalçın İdari İşler Sorumlusu

1998’den bu yana pek çok farklı sektörde bulundu. 4 yıl boyunca medyada yer aldıktan sonra 6 yıldır Zenİstanbul’da.

Tülay Ayık

Halkla İlişkiler mezunu. 2015 den bu yana  Zen İstanbulda, Yönetici Asistanı olarak görev yapmaktadır.